مجوز(لایسنس) شایورد(مسولیت محدود)

همه محصولات شایورد(مسولیت محدود) با GPL سازگار بوده و همه فایلهای PHP آن نیز تحت لیسانس عمومی کلی GNU قرار دارند .اما می توانند تصاویر و فایلهای CSS و JavaScript را که تحت GPL نیستند را هم در بر بگیرند، این فایلها به طور مستقل اجرا شده و مستقیما به وسیله مرورگرهای وب و بدون پردازش توسط فایلهای PHP قابل دسترسی هستند. به این ترتیب این فایلها با GPL پوشش داده نمی شوند. آنها تحت لیسانس استفاده اختصاصی شایورد مطابق با شرایط استفاده ما منتشر می شوند.

در زیر فهرستی از محصولاتی که از مجوز استفاده اختصاصی شایورد در تصاویر، فایلهای CSS و جاوا اسکریپت استفاده می کنند آورده شده است.

  • مجموعه قالب های جوملا
  • مجموعه قالب های وردپرس
  • استیلهای جلوه های ویژه
  • افزونه ها (به جز صفحات و برنامه وبلاگها)
  • مجموعه آیکون ها

مجوز استفاده اختصاصی محصولات شایورد

مالکیت

هر کدام از محصولات شایورد چه تغییر یافته چه تغییر نیافته جزء اموال شما نیستند. شما مالک آنها نیستید. آنها تحت مالکیت شایورد قرار دارند.

استفاده غیر مجاز

قرار دادن هر یک از قسمتهای غیر GPL محصولات ما به صورت تغییر یافته یا اصلاح شده و یا حتی غیر تغییر یافته بر روی دیسک یا وبسایت و یا هر رسانه دیگر، یا استفاده از آن به منظور فروش مجدد غیر مجاز می باشد. این به این معنی است که شما مجاز نیستید محصولات ما را با اهداف نمایشی و تبلیغ انها به مشتری هایتان استفاده کنید. همچنین مجاز به استفاده از تصاویر محصولات ما به منظور تبلیغ برای مشتریهایتان نیستید. اگر شما قصد انجام چنین کاری را داشته باشید باید در هر موردی با شایورد در رابطه با آن مذاکره کرده و به توافق برسید.

مجوز(لایسنس) وب سایت

استفاده از محصولات ما در غیر از سایت هایی که مجوز دارند غیر مجاز است. لطفا اطمینان حاصل کنید که شما از تعداد مجاز استفاده میکنید پس اگر شما چندین سایت دارید که از محصولات ما استفاده می کنند باید آنها را از دیگر سایت ها حذف کنید. لازم است همه سایت هایی که از محصولات شایورد استفاده می کنند با اضافه کردن دامنه به لایسنس سایتتان در صفحه حساب کاربریتان ثبت کنید.

اگر عضویت، لایسنس نامحدود سایت محصول شایورد را به شما اعطا کند شما می توانید از محصول در همه پروژه های مشتری هایتان استفاده کنید اما مجاز به تعمیم دوباره محصول به هر شکل نمی باشید. مجوز استفاده از محصول شایورد برای پروزه های مشتری هایتان تنها در صورتی به شما داده خواهد شد که در درجه اول شما سرویس خودتان را به مشتری فروخته باشید نه محصول ما را. اگر شما بخواهید به استفاده از محصول در پروژه وبسایت های جدید ادامه دهید باید عضویتتان را بعد از اتمام عضویت موجود تمدید کنید.

لایسنس سایت محدودیت زمانی ندارد. بنابراین می توانید به استفاده از محصول انتخابی حتی بعد از اتمام تاریخ عضویتتان ادامه دهید. در طول مدت عضویت شما اجازه دسترسی به پشتیبانی و بروز رسانی محصول انتخابی تان را خواهید داشت.

تغییرات

شما می توانید هر گونه تغییر و اصلاحی را در قالب ها یا محصولات به منظور بر آروده شدن نیازهایتان انجام دهید. تغییر یا حذف اطلاعات کپی رایت در کد منبع غیر مجاز است. این شامل فایل های XML و همه فایلهای PHP ، JavaScript ، HTML وCSS تعمیم داده شده با محصولاتمان می باشد. البته هر گونه کپی رایت بصری، برای مثال کپی رایت موجود در پایین صفحه قابل حذف می باشد.

با این حال شما مجاز به فروش دوباره یا تعمیم دوباره این تغییرات و اصلاحات به عنوان GPL یا دیگر لایسنس ها نیستید. به این منظور قرار دادن قالب های شایورد و قالب هایی که افزونه های ما را دارا می باشند در دیگر سیستم های عامل و سیستم های مدیریت محتوا اکیداً ممنوع می باشد.

قابلیت واگذاری

دادن زیر مجوز، واگذاری یا انتقال لایسنس به فرد دیگر امکان پذیر نمی باشد.

استفاده از مطالب و محتوا

استفاده دوباره از هر یک از آیکونها یا عکسهای محتوای نسخه آزمایشی به هر منظوری اکیداً ممنوع می باشد.

محتوای نسخه آزمایشی فقط برای اهداف نمایشی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با ما با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشید.

بخـش ها