کپی رایت

تمام مطالب محتوایی و گرافیکی سایت تحت حمایت قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران، اتحادیه اروپا، معاهده های بین المللی و دیگر قوانین کپی رایت بوده و کپی برداری از آنها بدون کسب اجازه از شایورد که این حق را برای خود محفوظ می داند امکان پذیر نمی باشد. استفاده مجدد از مطالب محتوایی و گرافیکی شایورد به هر منظوری بدون اجازه اکیداً ممنوع می باشد.

سلب مسئولیت

1. جوملا!

Joomla!® تحت مجوز محدود Open Source Matters در امریکا و دیگر کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. شایورد وابسته یا تایید شده بوسیله Open Source Matters یا پروژه جولا نیست.

2. محتوا

نویسنده مسئول موضوعیت، درستی، کامل بودن و یا کیفیت اطلاعات تهیه شده نمی باشد. بنابراین هر گونه ادعا در رابطه با خسارت ناشی از استفاده، از هر گونه اطلاعات تهیه شده شامل هر نوع اطلاعات ناقص یا نادرست رد خواهد شد.

علاوه بر این تمام پیشنهادات بدون تعهد بوده و الزام آور نیستند. نویسنده می تواند بدون اطلاع قبلی قسمت هایی از متن یا حتی کل متن شامل همه پیشنهادات و اطلاعات را کاملا یا تا حدی تغییر داده یا اینکه کاملا یا قسمتی از آنها حذف کند .

3. پیوندها و لینک ها

نویسنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای لینکها و پیوندهای موجود در صفحه اش ندارد و تنها اگر به طور کامل از محتوای غیر قانونی آن سایت ها اطلاع داشته باشد قادر خواهد بود از مشاهده آن سایتها توسط بازید کنندگان سایتش خودداری کند. تنها نویسنده در قبال خسارت احتمالی ناشی از آن مطالب آن صفحه مسئول است. نویسنده هر گونه مسئولیت در رابطه با هر پست یا پیامی که توسط کاربران صفحات بحث، بخش مهمانان سایت یا فهرست ایمیلهای موجود در آن صفحه منتشر شده باشد را رد می کند.

سیاست حفظ حریم خصوصی

استفاده از آدرسهای پستی، شماره های تلفن و فکس و آدرس ایمیلها به منظور بازاریابی ممنوع می باشد، با افراد خاطی که اقدام به فرستادن پیامهای ناخواسته اسپم می کنند برخورد خواهد شد.

بخـش ها